Politike

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas debatit të zhvilluar në eminsionin “Opinion” për idenë e hedhur mbi ndarjen e Kosovës.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas debatit të zhvilluar në eminsionin “Opinion” për idenë e hedhur mbi ndarjen e Kosovës. “Duke ... thumbnail 1 summary
 • Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas debatit të zhvilluar në eminsionin “Opinion” për idenë e hedhur mbi ndarjen e Kosovës. “Duke ...

  Për çfarë folën Rama-Meta?

  TIRANE- Për herë të dytë brenda pak javësh Meta dhe Rama takohen bashkë në një nga vilat qeveritare, pa një axhendë të qartë diskutimesh. ... thumbnail 1 summary
 • TIRANE- Për herë të dytë brenda pak javësh Meta dhe Rama takohen bashkë në një nga vilat qeveritare, pa një axhendë të qartë diskutimesh. ...

  lloqe kavaje per dite djele

  Një ditë më parë, në 24 shtator, komisari i kësaj Brigade Naun Galloshi, i cili atë të diel u ... Komandanti i Brigadës, Petraq Salavaçi, nd... thumbnail 1 summary
 • Një ditë më parë, në 24 shtator, komisari i kësaj Brigade Naun Galloshi, i cili atë të diel u ... Komandanti i Brigadës, Petraq Salavaçi, nd...

  Rama injoron Blushin – ‘Nuk merrem me Blushin, karvani im ecën para’

  I fituar në emisionin “Shqip” të Rudina Xhungës, Rama e ka shmangur pyetjen mbi pretendimet e Blushit duke kaluar diskutimin në tematika t... thumbnail 1 summary
 • I fituar në emisionin “Shqip” të Rudina Xhungës, Rama e ka shmangur pyetjen mbi pretendimet e Blushit duke kaluar diskutimin në tematika t...

  Skandal – Muzeu britanik cilëson ‘Vrapuesen e Prizrenit’ si vepër greke dhe Prizrenin si qyetet serb

  Edhe pse duhej të ishte një eveniment cilësorë dhe serioz, vrapuesit e maratonës së Londrës janë befasuar nga një fakt aspak i zakonshëm k... thumbnail 1 summary
 • Edhe pse duhej të ishte një eveniment cilësorë dhe serioz, vrapuesit e maratonës së Londrës janë befasuar nga një fakt aspak i zakonshëm k...

  Ky është ‘bebushi’ që i ka marrë mendjen Madonës

  Ka mjaftuar një foto e postuar në Instagramin e Madonna-s lidhur me një model, që të nisnin thashethemet në lidhje me ta. Ndonëse këngëta... thumbnail 1 summary
 • Ka mjaftuar një foto e postuar në Instagramin e Madonna-s lidhur me një model, që të nisnin thashethemet në lidhje me ta. Ndonëse këngëta...

  Rikthehet Doshi – 'Kur të shkoj në Kuvend do tregoj si i shërben Rama Metës

  Pas vendimit të Gjykatës së Lartë, deputeti Tom Doshi, në një prononcim të shkurtër për mediat tha se Rama ka braktisur socialistët dhe se... thumbnail 1 summary
 • Pas vendimit të Gjykatës së Lartë, deputeti Tom Doshi, në një prononcim të shkurtër për mediat tha se Rama ka braktisur socialistët dhe se...